O firmie

Jesteśmy doświadczonym organizatorem obozów sportowych dla osób dorosłych, dzieci i młodzieży.

Stawiamy na doskonałą organizację campów i profesjonalną obsługę uczestników. Na lokalizacje obozów wybieramy najpiękniejsze miejsca w Polsce, gdzie znajdują się ośrodki z nowoczesnym zapleczem sportowo-rekreacyjnym i bogatą ofertą kulinarną.

Po sukcesie naszego obozu sportowo-rekreacyjnego dla dorosłych Wolf Camp Kettlebell, na który część uczestników zabierała swoje dzieci, postanowiliśmy zaprojektować camp dedykowany wyłącznie młodym wilkom. I tak powstał Wilczy Obóz – Młoda Wataha, skierowany do dzieci i młodzieży w wieku od 10 do 15 lat – z podziałem na dwie grupy wiekowe.

Naszym kluczowym atutem jest kadra. Nie zatrudniamy przypadkowych opiekunów. Zajęcia w terenie prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów i zawodowych instruktorów takich dyscyplin, jak: kettlebell lifting, kalistenika, dwubój olimpijski, crossfit, biegi czy strzelectwo. Wśród opiekunów znajdują się byli żołnierze Wojska Polskiego i Wojsk Specjalnych, pracownicy Służby Zdrowia, strażacy, licencjonowani trenerzy personalni, instruktorzy systemów treningowych oraz szkoleniowcy z zakresu udzielania pomocy przedmedycznej. Wszyscy posiadają doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Poznaj naszą kadrę

Współpracujemy z najlepszymi na rynku firmami prowadzącymi szkolenia z zakresu strzelania z broni palnej, ASG i broni sportowej oraz z łuków sportowych. Podczas obozów można zagrać w paintballa, zaliczyć emocjonujący zjazd tyrolką, spróbować swoich sił na torze przeszkód OCR, wziąć udział w zadaniach terenowych i zmierzyć się z samym sobą podczas survivalu. Zależy nam na dostarczaniu wspomnień, emocji i umiejętności, które pozostają z uczestnikami na zawsze.

Z nami niemożliwe staje się wyzwaniem, a lęk przed nieznanym zamienia się w głód przygody.

Zapraszamy do zapisów

W wilczej przygodzie wspierają nas: