Aktualności

Ciekawostki

Kolonie survivalowe - przeżyj ciekawą przygodę oraz zdobądź nowe umiejętności

Z pośród obozów tematycznych dla dzieci, coraz większą popularność zdobywają kolonie survivalowe. Wbrew pozorom są to kolonie, które dostarczają dzieciom wiele zabawy, umożliwiają poznawanie nowych znajomości oraz uczą wielu ciekawych rzeczy.

Najczęściej zadawane pytania

Bardzo nas cieszy, że trafiłeś na naszą stronę. Jesteś rodzicem i planujesz zapisać dziecko na obóz pełen atrakcji oraz przygód? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat organizowanych przez nas obozów survivalowych dla dzieci? Przygotowaliśmy listę najczęściej zadawanych pytań.

Co spakować dziecku na obóz sportowo-survivalowy?

Wyjazd dziecka na obóz sportowo-survivalowy, to duży stres dla rodziców. Wielu z nich zastanawia się, czy dziecko samodzielnie sobie poradzi, nawiąże kontakt z rówieśnikami oraz dobrze spędzi czas. Kolejną ważną kwestią, która budzi wątpliwości jest odpowiednie spakowanie. Sprawdźmy czego nie może zabraknąć w bagażu naszego dziecka, wybierającego się na obóz sportowo-survivalowy.

Dlaczego warto wysłać dziecko na obóz sportowo-survivalowy?

Wielu rodziców w ramach wakacji lub ferii wysyła swoje dzieci na różnego rodzaju obozy lub kolonie. Bardzo często dzieci nie mogą się ich doczekać, gdyż dzięki nim poznają nowych kolegów lub koleżanki oraz świetnie się bawią. Ostatnimi czasy coraz popularniejsze stają się obozy militarne. Przekonajmy się.