Kolonie survivalowe - przeżyj ciekawą przygodę oraz zdobądź nowe umiejętności

Opublikowano: 16 maja 2023

Z pośród obozów tematycznych dla dzieci, coraz większą popularność zdobywają kolonie survivalowe. Wbrew pozorom są to kolonie, które dostarczają dzieciom wiele zabawy, umożliwiają poznawanie nowych znajomości oraz uczą wielu ciekawych rzeczy. Przed zapisaniem dziecka na obóz, warto dowiedzieć się jak wygląda taka forma wypoczynku, jaki jest program oraz co warto wiedzieć. 

Niezwykły pomysł na kolonie - survival dla dzieci

Kolonie survivalowe to tydzień drużynowych zmagań, wielu przygód, wartościowych zajęć, które przeprowadzane są pod okiem doświadczonych instruktorów oraz przede wszystkim świetna zabawa. Głównym celem kolonii - survival jest nauka dyscypliny, kształtowanie charakteru, nauka pracy w grupie oraz nabywanie nowych przydatnych umiejętności. 

Co znajduje się w programie kolonii militarnych Młoda Wataha

Kolonie militarne składają się z wielu różnych zajęć oraz atrakcji dla dzieci. W ich skład wchodzą codzienne treningi, rywalizacje drużynowe, strzelanie z broni ASG oraz łuków sportowych, zjazdy linowe tyrolką, pokonywanie torów przeszkód, zajęcia survivalowe, zajęcia z pierwszej pomocy. Warto również dodać, że kolonie survivalowe to nie tylko treningi i zajęcia, w ich skład wchodzą również atrakcje takie jak np. sporty wodne, wypoczynek na plaży, pokazy służb mundurowych, paintball czy na przykład wyprawy terenowe.

Lokalizacja kolonii militarnych Młoda Wataha

Kolonie survivalowe - Wilczy Obóz odbywają się w gminie Bełchatów w ośrodku Wawrzkowizna. Ośrodek ten znajduje się w pięknej scenerii oraz dysponuje on zapleczem sportowo-rekreacyjnym i gastronomicznym. Jest to idealne miejsce do wypoczynku oraz do szkoleń lub zajęć. 

Terminy na rok 2023

Uczestnicy kolonii survivialowych podzieleni są na dwie grupy wiekowe. Dla dzieci w przedziale wiekowym od 10 do 12 lat oraz dla dzieci w wieku 13 do 15 lat. Turnus dla pierwszej grupy rozpoczyna się 1 lipca 2023 roku i trwa do 8 lipca. Natomiast turnus dla drugiej grupy trwa od 9 lipca 2023 do 16 lipca. Jeżeli interesuje was zapisanie dziecka na obóz survivalowy, to warto się pospieszyć gdyż ilość miejsc jest ograniczona.